WesternToday Market en Facebook


19-10-2011 - Het succes van WesternToday Market wordt uitgebreid met een Facebook pagina. O.a. advertenties, feiten en foto's zullen geplaatst worden, dit om de verkoop van de geplaatste artikelen te stimuleren.

Op dit moment telt de WesternToday Market al over de 200 advertenties in verschillende categorieën. Of je op zoek bent naar een mooi paard, kleding of een pick-up, je kan het vinden op de WesternToday Market. Ben je nou juist op zoek naar een geschikte plek om je paard, kleding etc te koop aan te bieden dan ben je op WesternToday op de goede plek.

 

WesternToday is elke dag bezig om voor de adverteerders bezoekers naar de site te krijgen. Denk hierbij aan elke dag het laatste nieuws, uitslagen en interviews. Daarbuiten hebben we een Twitteraccount @WesternToday_NL waar de geplaatste nieuwsitems ook op komen te staan.

 

We groeien door en dit komt mede door de Social Media. WesternToday heeft een pagina aangemaakt op Facebook met de naam WesternToday Market. Vanaf nu zal hier ook de geplaatste advertentie van de Market geplaatst worden. In de toekomst zal er de mogelijkheid zijn om een video bij de advertentie te plaatsen. Dit zal dan ook geplaatst worden op de Facebookpagina en op Twitter.

 

Voor reacties staan wij altijd open en willen samen met jullie de site uitbreiden. Voor suggesties klik hier