
01-04-2011 - Vanavond is de finale van de NRHA European Open Futurity level 1 en 2 verreden. De Duitse Nina Lill heeft level 1 op haar naam gezet met GB Jacs Bond (score 226). Cira Baeck kwam aan start met Don John Escapes BB en reed een 217! Ze eindigde op de 6de plaats in level 1 en 7de plaats in level 2. Roy van der Hoeven (NL) kwam ook aan start in de finale. Helaas reed hij met Smart CP Schow Girl (eig. Paul Verhulst) een 0-score.
Level 2 is gewonnen door de Italiaan Giuseppe Prevosti met Lenas Drawin His Gun. Hij reed een 228,5! Nina Lill eindigde in deze level op de tweede plaats (score 226).
Morgen (zaterdag 2 april) wordt om 14:00 uur de Non Pro finale level 3 en 4 verreden. Frans van der Meer zal nogmaals aan start komen met Ima Ruf Kisser. Ook Tom Vandermot, die vandaag op de tweede plaats eindigde in level 1, zal nogmaals starten.
Om 18:00 uur gaat de finale voor de NRHA European Open Futurity level 3 en 4 van start. Bernard Fonck komt aan start met drie paarden. Als 11de komt hij aan start met Big Sky Whizard (eig. Color Invest Anna i Stefan Deredowscy sp). Met Time to Mark Big komt Bernard als 21ste aan start en als 31ste met Ruf Footwork. Zijn vrouw Ann Fonck-Poels zal ND Spook N Whiz rijden (eig. Gisela Haas).
Klik hier voor de uitslagen, startlijsten en livestream.